درباره منوباز حس شادی

داستان منوباز از زمانی شروع شد که موقع گرسنگی در شرکت، یادمون می‌افتاد امروز غذا نداریم و کسی نمی‌رفت از بیرون غذا بخره و همه تیم، سراغ کارهاشون بودن. اینجا بود که با یک ای کاش قوی روبرو شدیم.

ای کاش می‌شد؛ اینترنتی غذا سفارش داد. سال 93 نه اسنپ فودی در بازار بود نه دلینو، این شد که بچه‌های شرکت دیجیتال مارکتینگ آرپی با استفاده از دانش دیجیتال مارکتینگ خودشون و سابقه ای که در این حوزه داشتن، استارتاپی به نام منوباز را شروع کردند و منوباز متولد شد.

هدف منوباز این بود که یک رابطه بین کسب وکارها و مردم برقرار کنه تا خرید آنلاین غذا یا رزرو میز در رستوران برای یک شب به یادماندنی و ... داشته باشند و بدون نیاز به مراجعه حضوری در هر زمانی تنها از طریق سایت منوباز ثبت سفارش و رزرو کنند. مخاطب منوباز افرادی بودن که مثل خودمون سرشون همیشه شلوغ بود و مشغله کار و زندگی باعث میشد در لحظه گرسنگی یاد غذا بیفتند یا موقع رفتن به خونه یاد مناسبت مهم شخصی‌شون مثل روز تولد یا سالگرد ازدواج و ... بیفتند.

اما کم‌کم برای آشنا کردن بیشتر مردم شهر و گسترش مخاطب‌هامون به سراغ برگذاری نمایشگاه در حوزه غذا و شیرینی رفتیم، یک کار سخت ولی لذت‌بخش، در واقع استارتاپ منوباز با برگذاری نمایشگاه در صنعت رستوران، غذا و شیرینی (منوباز) در سال 93 تا 95 توانست عنوان بهترین و پربازدیدترین نمایشگاه سطح استانی را کسب کنه و خاطرهای خوش در ذهن مردم از خودش به جا بگذاره.  منوباز آن سالها به فکر غذای جسم مردم بود و سعی میکرد، بهترین مجموعهها را وارد فضای آنلاین سفارش غذا و نمایشگاه بکنه.

همت و تلاش تیم منوباز، باعث شد تا در سال 95 جز 10 استارتاپ برتر استان نامگذاری بشه. گرچه منوباز مسیر رشد را با سرعت مطلوبی در حال سپریکردن بود؛ اما با شیوع کرونا و مشکلاتی که مردم در مواجه با این بیماری یا حتی گاهی قبل از اینکه با این بیماری درگیر بشن، داشتن مثل استرس و اضطرابی که کرونا بین مردم به وجود آورد، یا ترس ازدست‌دادن عزیزان،تعطیلی‌ها وخونه‌نشین‌ شدن‌ها، تعطیلی خیلی از کسب‌وکارها و مشکلات مالی، سلامتی و خیلی از مشکلات دیگه‌ای که به همراه کرونا وارد زندگی مردم شد، تیم منوباز را به حرکت واداشت تا این بار به سراغ غذای روح مردم بره و با بررسی مشکلات مردم در ابعاد مختلف زندگی، راه‌حل مناسبی برای زندگی شادتر و باکیفیت‌تر را برای مخاطبانش ارائه بدهد.

منوباز باور داره که برای حرکت در مسیر مناسب زندگی، باید چرخ زندگی هر شخص به‌صورت دایره باشه تا بتونه با کمترین اصطکاک به زندگیش ادامه بده. چرخ زندگی ما آدم‌ها از 10 بعد تشکیل میشه که هر کدوم از این ابعاد برای داشتن یک زندگی مطلوب نیاز هستن.

10 بعد چرخ زندگی هر کدوم می‌تونن به‌تنهایی در سطح‌های 0 تا 10 قرار بگیرند، اما این مهم نیست که ابعاد زندگی یک فرد همگی در رتبه 10 باشند یا 0، مهم اینه که تمام ابعاد در یک سطح باشند تا چرخ اصطکاک کمتری داشته باشد.

پس منوباز به یک شخص کمک می‌کنه تا در این ابعاد به‌صورت یکسان رشد کنه. چطوری؟

شما در ابتدای مسیر در منوباز باید یک تست کاملاً رایگان رو انجام بدین تا به منوباز بگین هرکدام از ابعاد زندگی‌تون در کدوم سطح قرار داره بعد منوباز طی یک برنامه مشخص برای رژیم غذایی روزانه روح شما برنامه داره. نگران نباشید منوباز به شما کمک می‌کنه تا چرخ زندگی‌تون بیفته رو غلتک و آرامش بیشتری رو تجربه کنین، فقط کافیه بخواهین و شروع کنین.

 

کارشناسان و مشاوران منوباز

مشاورینی برای تمامی ابعاد زندگی شما
منصوره قاسمی

منصوره قاسمی

متخصص حوزه دیجیتال
دکتر حامد سلیمی

دکتر حامد سلیمی

متخصص کسب و کار
دکتر معصومه قاسمی

دکتر معصومه قاسمی

مشاور تحصیلی
دکتر ملیحه قاسمی

دکتر ملیحه قاسمی

کارشناس حوزه سلامت