Thumb

آزمون سریع چرخ زندگی برای ارزیابی سریع ابعاد زندگی

این آزمون سریع و کارآمد به شما امکان می‌دهد تا ابعاد مختلف زندگی خود را در کمترین زمان ممکن ارزیابی کنید. زود تند سریع ببین چرخ زندگیت متعادله؟

انجام تست
Thumb

آزمون کوتاه چرخ زندگی برای ارزیابی سریع ابعاد زندگی

تست چرخ زندگی، یه ابزار ساده است که نقاط قوت و ضعف رو در بخش‌های مختلف زندگی اندازه گیری می‌کنه و میگه کدوم بخش از اون در عین مهم بودن نادیده گرفته شده.

انجام تست
Thumb

آزمون جامع چرخ زندگی برای ارزیابی کامل ابعاد زندگی

تست چرخ زندگی، تعادل زندگی رو در بخش‌های مختلف می‌سنجه، تست 80 سوالی چرخ زندگی نسبت به بقیه تست ها دقت بیشتری داره و جواب دقیق‌تری رو ارائه میده.

انجام تست
Thumb

آزمون ابراز خواسته در رابطه عاطفی

تست بیان نیاز در رابطه یا تست ارزیابی میزان ابراز نیاز در رابطه عاطفی برای اینه که بدونین چقدر صادقانه و محترمانه درباره خواسته‌هاتون با پارتنرتون حرف می‌زنین.

انجام تست
Thumb

آزمون پاسخ به نیازها در رابطه عاطفی

آزمون پاسخ دهی به نیازها در رابطه عاطفی به بررسی کیفیت پاسخ گویی به نیازها و خواسته‌های طرفین برای درک عمیق‌تری از خواسته‌های خود و شریک زندگی‌تان می‌پردازد.

انجام تست
Thumb

آزمون MBTI بررسی نوع شخصیت و تطابق با شغل

تست شخصیت شناسی MBTI با 87 سواله که بر اساس اون شما می‌تونین می‌فهمین چه شخصیتی دارین و بهتره کدوم جنبه از زندگی‌تون رو رشد بدین تا موفق‌تر بشین.

انجام تست
Thumb

آزمون آرکتایپ مردانه، کهن الگوی مردانه یونگ

شناسایی الگوهای شخصیتی مردان در ابعاد مختلف مانند روحیه، تصمیم‌گیری، احساسات و غیره و یافتن درک بهتری از ویژگی‌ها و تمایلات شخصیتی خود

انجام تست
Thumb

آزمون آرکتایپ زنانه، 7 کهن الگوی زنانه یونگ

این آزمون آرکتایپ زنانه به شما کمک می‌کند تا خودتان را بیشتر بشناسید. آنها چرایی پشت افکار و رفتارهای ناخودآگاه شما را توضیح می‌دهند.

انجام تست
Thumb

تست قهرمان درون یونگ، کشف پتانسیل‌های درونی

این آزمون به شما کمک می‌کند تا پتانسیل‌ها و قابلیت‌های درونی خود را کشف کنید و بهترین نسخه از خودتان را بیرون بکشید. درک عمیق‌تر توانایی‌ها و استعدادها

انجام تست
Thumb

تست تطابق شغلی و تحصیلی هالند (HII)

این آزمون ابزاری موثر برای هدایت شغلی و تحصیلی است که به شما کمک می‌کند مسیری مطابق با استعدادها و علاقه‌هایتان انتخاب کنید.

انجام تست
Thumb

تست اعتماد به نفس روزنبرگ، ارزیابی و تقویت

این آزمون به شما کمک می‌کند تا سطح اعتماد به نفس خود را ارزیابی کنید و راهکارهایی را برای تقویت و بهبود آن ایجاد کنید.

انجام تست