10 تمرین روزانه‌ در کمتر از 10 دقیقه برای پیشرفت شخصی

مطالب مرتبط

زیگ زیگلار از بزرگان عرصۀ فروش معتقده: "این ویژگی شخصیتیه که ما رو از رختخواب بیرون می‌کشه، تعهد ما رو به سمت عمل سوق می‌ده، و نظم و انضباطه که ما رو قادر به دنبال کردن اون هدف می‌کنه."

بیانیه مأموریت خلاصه‌ای از ارزش‌های اصلی یه سازمان یا یه فرده، یعنی هر که در حال حاضر هستین، هرچه دارین و هرچه می‌خوایین در حرفه‌تون به‌دست بیارین. بیانیه مأموریت شخصی، دربارۀ نقاط قوت، مهارت و ویژگی‌های شخصی شما توضیح می‌ده

تحمل سختی، کلیدی برای انتقال زندگی شما به مرحله بعدیه. این شکست‌ها و هر چیزی که عایدتون می‌شه پله‌هایی برای رسیدن به موفقیت و سرافرازی شماست. این چهار دلیل نحوۀ نگرش‌تون به چالش‌ها رو تغییر میده و کمک می‌کنه مسیر جدیدی رو انتخاب کنین.

آیا هنر نه گفتن رو دارید؟ میدونید چطوری نه بگین که هم خودتون در آسایش باشین و هم نگرانی خاصی در رابطه با فردی که بهش نه گفتین نداشته باشین؟ چطور نه گفتن مهارتی ضروریه که برای بهبود کیفیت زندگی باید بهش مسلط باشیم.

نظرات

  1. هما عسکری

    5/24/2022 12:00:00 AM

    ذهن تو طراحی شده برای محافظت از تو ،نمیخواد تغییری ایجاد کنه پس تو میگی باشه، فردا انجام میدم.... همین الان انجامش بده💪🏻

  2. دکتر ایمانی

    5/24/2022 12:00:00 AM

    جهان به سرعت در حال تغییر است اگر می خواهید خودتان را با آن سازگار کنید، باید از طریق تعامل با دیگران و مطالعه، همیشه اطلاعات خود را به روز نمایید. اگربخواهید زمانی را به یادگیری اختصاص دهید، لزوما به این معنی نیست که باید کتاب های درسی را مطالعه کنید. این یادگیری می تواند از طریق صحبت کردن با یک فرد غریبه و به دست آوردن تجارب و اطلاعات او به دست آید.

نظر خود را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند.*